• Неодамнешно
Студио за резервоарот Авиа девојки, големини 4- & плус
zoom_in

Студио за резервоарот Авиа девојки, големини 4- & плус

DEN 351.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забавна мешавина од мрежи и печатени детали Додадете трендовски допир на стил на овој студиски резервоар од Авиа. Останете спортски и спарете го овој резервоар со изведби или шорцеви или стил со нејзините омилени фармерки за обичен изглед. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Печатени детали со слој на мрежа. Авиа Студио резервоар за девојчиња.

Избор на купувачи..