• Неодамнешно
Кетијх-чн Бебе Девојка Панталони Еластична Бебе Девојки Еднобојна Пантихоза Задник Панталони Розова, 12
zoom_in

Кетијх-чн Бебе Девојка Панталони Еластична Бебе Девојки Еднобојна Пантихоза Задник Панталони Розова, 12

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бебе Девојка Панталони Еластична Бебе Девојки Еднобојна Пантихоза Задник Панталони Розова, 12 материјал : памук. Стил : Мода. Тип на шема : табела Со Цврста Големина : . Големина : 1 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Должина : 40см/15,7" Висина : 70-80см големина : 2 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Должина : 45см/17,7" Висина : 80-90см големина : 4 Препорачана Возраст : 2-4 Години Должина : 52см/20,5" Висина : 90-100смсајз : 6 Препорачана Возраст : 4-6 Години Должина : 58см/22,8" Висина : 100-115 См Големина : 8 препорачана возраст : 6-8 години должина : 65 см/25,6" висина : 115-130 См Големина : 12 препорачана возраст : 8-10 години должина : 72 см/28,3" висина : 130-145 см одлично пакување основни панталони за да одговараат на речиси секоја боја.Овие панталони ќе бидат прекрасни! Тие се толку верни на големината и ТИЕ СЕ ТОЛКУ МЕКИ! Дури и минувајќи низ миењето, тие не се намалија и прекрасно одговараат на вашето бебе. Боите одговараат на толку многу од оние што е толку лесно да се спарат со толку многу различни тимови!. Убава облека, погодна за секојдневни или летни фустани. Одржувајте ладно во висока температура и влажна средина. Чувајте ги комарците од вашето бебе мало дете или Панталони Со Пролетна Fall еластичност во Цврста боја лесен струк и тенки обични лабави панталони што дишат. Вклучен пакет : Панталони, Погодни за унисекс бебе од Новороденче. Стилските панталони можат да одговараат на различни видови блузи како кошула,џемпер,дуксер,качулка итн.Ова ќе биде еден од најслатките подароци. Нега на облека : Лесно за чистење, препорачано миење раце/машини во ладна вода, закачете суво, не избелувајте.Ве молиме, двојно проверете ги информациите за големината на децата во описот пред да купите, дозволете разлика од 1-2 см поради рачно мерење.

Избор на купувачи..