• Неодамнешно
Фангор Проектор Со WiFi и Bluetooth, 1080p 10000l Пренослив Проектор Со Торба За Носење И Статив, Проектор За Филм На Отворено Компатибилен со iOS Android Телефон, HDMI, USB, AV, Тв Стап
zoom_in

Фангор Проектор Со WiFi и Bluetooth, 1080p 10000l Пренослив Проектор Со Торба За Носење И Статив, Проектор За Филм На Отворено

DEN 1055.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

, погоден за различни забавни ситуации, а исто така лесен за поставување и носење. 3-Годишна Гаранција : Нашите клиенти ќе уживаат во безгрижната услуга за клиенти на водечката во индустријата 3-годишна гаранција, поддржана од нашиот професионален тим за услуги на клиентите.

Избор на купувачи..