• Неодамнешно
Слободно собрание машко руно атлетично шорцеви
zoom_in

Слободно собрание машко руно атлетично шорцеви

DEN 359.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Во движење со леснотија. Овие обични шорцеви од бесплатното склопување го комплетираат вашиот стил на атлетизност во мешавина од памук што може да се дише со меко, четкано руно внатре за целодневна удобност. Исклучиво на. Материјал : 68% памук/32% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Лесно, опуштено. In Seam : 8 ”. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови за да ги држите клучевите, картичките и многу повеќе. Карактеристики : Еластична половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Мажите за влечење на плетените шорцеви од слободното склопување.

Избор на купувачи..