• Неодамнешно
Сет за пливање на девојчиња, дно - ленти за палми
zoom_in

Сет за пливање на девојчиња, дно - ленти за палми

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изберете го вашиот врв за пливање. Овој сет за пливање има и Topin Top & Bikini Top. Оп девојки од 3 парчиња пливање сет 2 врвови, 1 дно - палми/ ленти : полиестер/ спандекс/ најлон. 3 парчиња сет за пливање. Подредено дно на бикини. Координирање на ленти и палми. Избрани отпечатоци, бои и дизајни. Машинско миење ладно.

Избор на купувачи..