• Неодамнешно
Чудо нација за бебиња и мали деца со качулка со момчиња, големини на 12 милиони метри
zoom_in

Чудо нација за бебиња и мали деца со качулка со момчиња, големини на 12 милиони метри

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Секојдневните моменти повикуваат на зависен главен. Внесете ја кошулата со качулка со качулка на Wonder Nation-Класичен ажуриран со супер-мека чувство и плетена аспиратор, со што ова е совршен слој за вашето момче кога има студ во воздухот. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Прицврстена плетена аспиратор. Затворање : Предна плоча на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ocketsебови : Две џебови со копче на градите. Карактеристики : Супер-меко чувство. Копачка фланелна кошула за момчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Избор на купувачи..