• Неодамнешно
Мајчина и табела за вечера со црно -бели медалјонски медалјонска плоча за салата
zoom_in

Мајчина и табела за вечера со црно -бели медалјонски медалјонска плоча за салата

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Информации за производи за производи и табели за вечера, софтвер за пијалоци и сервиси се изработени од каменувач и е микробранова, машина за миење садови и безбеден замрзнувач. Со нашата издржливост и безвременски дизајн, мајчина душица и табела е совршена за секој дом. Грижа и користење пред првата употреба. Безбедна машина за миење садови. Нема абразиви. Микробранова безбедна и замрзнувач безбедна за мајчина душица и таблети и маса е уникатна колекција на најважни кујни, курирани за гуруа на рецепти и ентузијастички прехранбени производи кои копнеат по задебелен стил и неспоредлив квалитет. Ние изработивме избор на прибор за прибор што ќе ја трансформира секоја кујна во вашата лична оаза за готвење. Истражете ги сите што треба да ги понудат Thyme и Table од прибор за готвење до потреби за складирање и основи за чистење и пронајдете ги сигурните и привлечни производи што го комплиментираат вашиот шарен животен стил. Направено од каменувач. Безбедна машина за миење садови. Микробранова безбедна.

Избор на купувачи..