• Неодамнешно
Женски милениумски влечење на капри Пант
zoom_in

Женски милениумски влечење на капри Пант

DEN 316.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Милениум Капри е совршена ставка за вашата пријатна временска гардероба. Супер истегнување милениумска ткаенина има одлично истегнување и закрепнување што ви дава цел ден удобност додека изгледате јасни и полирани. Ова влечење на Capri има чисти линии со функционални предни џебови што го прави совршено да се носи под кој било од вашите омилени врвови. Се одликува со 21 "inseam што е одлично за облекување нагоре или надолу. Изберете од разновидни бои. Повлечете го стилизирањето. Материјал : 76,00% Рејон, 21,00% најлон, 3,00% спандекс. 21" Inseam. Супер истегнување Милениумска ткаенина. Мешавина на рајон најлон. Предни џебови. Машина за перење. Страничен пресек на полите.

Избор на купувачи..