• Неодамнешно
Madенска кожена кожа Fau Line Slit Slit, големини XS-3XL
zoom_in

Madенска кожена кожа Fau Line Slit Slit, големини XS-3XL

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кога е време да се карпаме, да стигнеме до коженото мини здолниште на Мадден Cујорк и да се подготвиме да го убиеме денот. Ова класично здолниште со А-линија се ажурира во кожена кожа од месар и кратка мини должина со дизајн на предниот дел. Совршено за разноврсен стил, ова здолниште изгледа исто толку добро со графички мета и патики како и со прилично блуза и потпетици. Материјал : 100% полиуретан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена; А-линија силуета. Должина : мини; хитови над колената. Затворање : Скриено затворање на поштенски патенти на грб. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Пикадо од предната страна со детали. Женска кожна кожна а-линија со склоп од Мадден Cујорк.

Избор на купувачи..