• Неодамнешно
Виножито високо 31 Комплетен стандарден скејтборд за почетници со повеќе обоени тркала, за деца
zoom_in

Виножито високо 31 Комплетен стандарден скејтборд за почетници со повеќе обоени тркала, за деца

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трајни и цврсти, Виножито високо 31 "Долг, скејтборд со целосна големина, способна да го издржи влијанието на скејтбординг и учење нови трикови. Ви носи подобро искуство : Висока брзина од 50мм x 30мм тркала во боја со лежишта ABEC 3. Дај ви подобра контрола на рамнотежата и Ефект на апсорпција на шок, ви донесе подобро искуство со скејтборд. Ние не се обезмастуваме на материјали. Нашите скејтборди се изработени од водоотпорен и дизајн на печатење на печатење на топлина, кој може да го задржи долго време. Издржливото, не-лизгање ве прави Побезбеден за време на скејтбординг. Не е потребно склопување. Demableе добиете комплетен скејтборд за да ви помогнете да ви заштедите време и кавга за склопување. Подготвени за играње надвор од кутијата! Нашиот скејтборд е погоден за скејтерите на кое било ниво да уживаат во времето на забава на отворено, без разлика дали Вие сте почетник или искусен скејтер. Висока брзина од 50мм х 30мм тркала во боја со лежишта ABEC 3. Водоотпорен и брзина Дизајн на печатење на топлина.

Избор на купувачи..