• Неодамнешно
Дакиски Фармерки За Жени Плус Големина Женски Висок Струк Тенок Дупка Бур Тексас Микро Труба Панталони Женски Фармерки Дозвола Светло Сина М
zoom_in

Дакиски Фармерки За Жени Плус Големина Женски Висок Струк Тенок Дупка Бур Тексас Микро Труба Панталони Женски Фармерки Дозвола

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мода Женски Висок Половината Тенок Дупка Бур Тексас Микро Труба Панталони ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален дизајн комбинезон и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен комбинезон! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut, Зима Пол : Дебелина На Жените : Стандардна Линија На Половината : Природна Декорација : Ниедна Големина : S-XLPackage вклучува : 1pc Женски Панталони Големина : S Половината : 68cm/26.77 "Колк : 94cm/37.01" Должина : 115cm/45.28". Големина : М Половината : 72см/28.35" Колк : 98см/38.58 "Должина : 116см/45.67". Големина : Л Половината : 76см/29.92 "Колк : 102см/40.16 " Должина : 117см/46.06". Големина : XL Половината : 80cm/31.50" колк : 106cm/41.73 "Должина : 118cm/46.46" жените плус големина фармерки дозвола под 1 10; жените фармерки дозвола под 5 5; Фармерки за жени плус големина; Жените плус големина панталони дозвола 5 5; плус големина женски панталони дозвола под 5 5. Фармерките дакијан се изработени од висококвалитетна ткаенина, рачно се чувствуваат меко и еластично, удобно, моден стил, костум за секојдневно секојдневно носење. Фармерките од дното на Ѕвончето за Жени се погодни за носење и ја истакнуваат вашата шармантна фигура. ние веруваме дека ќе зафати многу внимание и ќе го сакам многу!. Овие секси фармерки се совршени за вашето секојдневно носење,Секојдневни секојдневни фармерки кои добро се комбинираат со вградени, исечени или проточни врвови. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Избор на купувачи..