• Неодамнешно
Израмнето До Четврто Одделение Назад Во Училиште Подароци Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави-Креативна И Удобна Облека
zoom_in

Израмнето До Четврто Одделение Назад Во Училиште Подароци Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави-Креативна И Удобна Облека

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Графички Дизајн : Покажете го вашиот уникатен стил со нашите привлечни графички маици! 2. Без разлика дали барате слатки блузи за жени или едноставно женска Маица во класичен стил, оваа разноврсна опција ќе ви го обезбеди изгледот што го посакувате. Тоа е исто така одлична графичка опција за жени кои сакаат да додадат некоја личност во нивната гардероба. Удобно вклопување : Нашите маици се дизајнирани да одговараат добро и да се чувствуваат супер меки, што ги прави совршени за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и за вежбање. Дополнително, оваа графичка маичка е разноврсна и лесна за вградување во секоја облека.

Избор на купувачи..