• Неодамнешно
Трендовски Детроит, Мичиген Со Ѕвезди Женски Долги Ракави Сива Маица
zoom_in

Трендовски Детроит, Мичиген Со Ѕвезди Женски Долги Ракави Сива Маица

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трендовски Детроит, Мичиген Со Ѕвезди Женска Маица Со Долги Ракавидвоен зашиен и ребрест врат е супер удобен и издржлив. Етикета без ознаки за дополнително непречено Чувствувајте Дека Луѓето можеби нема да можат да ви го прочитаат умот, но можат да ја прочитаат Вашата Маица! Изразете го вашето внатрешно јас и импресионирајте ги вашите пријатели со овој одличен нов дизајн На Холивудски Конец. Изградени со висококвалитетна, без ознаки, 100% прстен, мека, лесна и дише памучна ткаенина од дрес, имаме дури и двојно зашиени и плетени ребра околу лентата за вратот за дополнителна удобност и издржливост. Графичката предна страна е двојно притисната, обезбедувајќи долготрајна прекрасност што може да се носи со години без избледување или лупење. Одете напред и изразете се со овој прекрасен дизајн на Холивудски Конец денес!.

Избор на купувачи..