• Неодамнешно
Барби Филмот-Кенгиско Сино-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави
zoom_in

Барби Филмот-Кенгиско Сино-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Барби Филмот - Кенгиско Сино-Женски Графички Маица Со Кратки Ракави Класично Вклопување Понудено во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Избор на купувачи..