• Неодамнешно
Маичка за време на време и време на време
zoom_in

Маичка за време на време и време на време

DEN 400.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Земете едноставна мета, додадете ладен пилум полите и одеднаш имате врв што го носи вашиот обичен стил на следното ниво. Ниту една граница на маицата на границите не се распрснува секое тело со опуштено вклопување и меко чувство на Uber. Лесен изглед е да се сака. Исклучиво на. Материјал : 66% модал/27% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина s. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : peplum полите; Ултра-мека ткаенина. Маица со помска маица за жени од време и Тру.

Избор на купувачи..