• Неодамнешно
Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно уметности Патно го отпечати „морнарицата 1926“ наутички водни плочки - бели, сини
zoom_in

Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно уметности Патно го отпечати „морнарицата 1926“ наутички водни плочки - бели,

DEN 639.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Морнарицата 1926 година, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Наутички дизајн со наутичка тема за водни плочки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..