• Неодамнешно
Мажи Маици Отворено Кратки Ракави Мажи Летен Ден На Независноста Печатена Маица Вратот На Екипажот Обичен Врв
zoom_in

Мажи Маици Отворено Кратки Ракави Мажи Летен Ден На Независноста Печатена Маица Вратот На Екипажот Обичен Врв

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Материјал : 170гр Имитација на памук. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатени . Стил : Мода, Слободно Време. Должина На Ракавот : Кратко. Што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Топменс Чорапи Без Шоу Кошули Со Висока Големина За Мажи Кошула Мажи Обични Машки Кошули средно Високи Маици Табела Со Големина : . Големина : L Биста : 113cm Рамо : 48cm Должина : 74cm Ракав : 23cm Size : XL Биста : 118cm Рамо : 50cm Должина : 76cm Ракав : 24cm Size : XXL Биста : 124cm Рамо : 52cm Должина : 78cm Ракав : 25cm Size : XXXL Биста : 130cm Рамо : 54cm Должина : ракав од 80 См : 26см големина : ххххл биста : 136см рамо : 56СМ ДОЛЖИНА : 82см ракав : 27смсајз : Хххххл Биста : 142см Рамо : 58см Должина : 84см ракав : 28см € натпревар со Вашите Омилени црни секојдневни панталони, фармерки И ТАКА НАТАМУ. Ракав Врвни Мажи Блејзери Работат Обични Парчиња Говедско Месо Маица Мажи Долги Ракави Трчање Кошула Машки Трендовски Врвови. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . Машки Плетени Кошули Долги Ракави Машки Обични Слатки Кошули Спандекс Маици Мажи 2 Кошула Машки Краток Ракав Пакет. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. Кошула Со долги Ракави Дебели Машки Блузи Со Кошула За Вежбање Со Долги Ракави Мажи Масовно Машки Врв Со Кратки Ракави. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. Компресија Кошула Долг Ракав Темни Долги Ракави Кошули Раглан Краток Ракав Кошула Мажи Меморија Папучи Лабава Повик Маичка Мажи. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Избор на купувачи..