• Неодамнешно
Борба Против Свеста Лента Жените Повик Краток Ракав Врвот Маица Смешни Мажи Маица
zoom_in

Борба Против Свеста Лента Жените Повик Краток Ракав Врвот Маица Смешни Мажи Маица

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Борба Против Свеста Лента Жени 2022 Обична Маичка Со Маици Со Кратки Ракави Смешни Мажи Маица Ткаенина : врвовите со кратки ракави се изработени од полиестерска ткаенина,која дише,мода,еластична,удобна и долго носење. Дизајн : летните врвови за жени 2022 година се дизајн со дизајнерска шема насекаде печатен, краток ракав,врат на екипажот,секојдневен,лабав и лесен,моделот е смешен, кул и различен со другите чисти врвови со кратки ракави. Референца за големина : машка женска унисекс маичка, летните врвови за жени во тренд имаат S, M,L,XL,2 XL,3 XL и 4 XL. за големината е мала од вообичаеното, можете да купите една голема големина од вообичаеното.Ве молиме изберете соодветна големина според Табелата Со Големини. Одличен Изглед : смешните летни врвови со кратки ракави ќе направат да изгледате неверојатно за време на одмор на плажа,забава,секојдневно носење и сл. Ние обезбедуваме пријателска услуга на печатените летни врвови за 2022 година жени и летни врвови за 2022 година мажи, ако сеуште имате какво било прашање за смешните врвови за 2022 година, ве молиме дојдете слободно.

Избор на купувачи..