• Неодамнешно
Џемпери од кардиган зунфео За Жени - Ново Пристигнување Плус Големина Плетени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Виолетова XL
zoom_in

Џемпери од кардиган зунфео За Жени - Ново Пристигнување Плус Големина Плетени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Виолетова

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зунфео Кардиган Џемпери За Жени-Ново Пристигнување Плус Големина Плетени Маици Со Кратки Ракави На Екипажот Виолетова XL[Совети] : за да избегнете одложувања за вас, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Услуги На клиентите] : ние нудиме 30-дневна бесплатна услуга за враќање за секој клиент. Нашите производи можете да ги купите со доверба. Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење,. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Зима,, Пролетен Пол : Женски Повод : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. лесен летен кардиган. долги кардигани за жени. кардигани за жени трендовски. плус големина кардиган. женски кардиган џемпери. преголем кардиган.

Избор на купувачи..