• Неодамнешно
Маица За Жени Мулти-Обоени Пеперутки Печатење Шема Секојдневен Краток Ракав Блузи Маица
zoom_in

Маица За Жени Мулти-Обоени Пеперутки Печатење Шема Секојдневен Краток Ракав Блузи Маица

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

87" должина : 72см/28.69" ракав : 19cm/7. плус големина жени обична блуза летни туники за жени да носат со хеланки кратки ракави плус големина длабоки в маици за вратот жени памучни в маици за вратот жени маици со повеќе пакувања туника за хеланки за жени туника маици за хеланки за жени.29" Ракав : 18см/7. Додадете во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја секоја недела.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот пред да купите. Модни женски врвови.35" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 124см/48.17" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112cm/44.

Избор на купувачи..