• Неодамнешно
Базиреј Женски Летни Врвови Цветни Печатени Блуза Женски Хенли Секојдневен Краток Ракав Лабава Плус Големина Туника Копче Маици Сини М
zoom_in

Базиреј Женски Летни Врвови Цветни Печатени Блуза Женски Хенли Секојдневен Краток Ракав Лабава Плус Големина Туника Копче Маици

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Navy Size : MNeckline : Хенли Шема : Цветни Ракав Должина : Краток Ракав Врвот Стил : Blouse Style : Слободно Време, Боемски, повик, лабава, секси,trendyseson : Пролет, Summer Occasion : Дневна облека, одмор, партија, датуми,итн пакет вклучени : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ БЛУЗА МАТЕРИЈАЛ : Мека, Лесен, растеглива ткаенина, Удобна За Носење Со Лабав Стил На Вклопување.Летни Врвови, Живописни Во Боја и Удобно Вклопување. Карактеристика : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие врвови за дневна туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. Погоден За Поголемиот дел од Телото : нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење,училиште, празници и патувања. Најдобри Подароци : Летните женски врвови се совршени за најдобрите пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Избор на купувачи..