• Неодамнешно
Продавница4евер Машки Држете Ме Дозволете Ми Да Ја Преиспитам Оваа Графичка Маица Х-Голема Кралска Сина Боја
zoom_in

Продавница4евер Машки Држете Ме Дозволете Ми Да Ја Преиспитам Оваа Графичка Маица Х-Голема Кралска Сина Боја

DEN 239.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина кошули дизајнирани и печатени во Сад. Изработен од материјал за мешавина од памук со удобно, модерно вклопување. Дизајнот може да изгледа помал на поголеми димензии. Препорачуваме да се мие внатре со ладна вода. Широк спектар на бои и стилови на располагање. Продавница4евер Машка Маица, дизајнирана и печатена во САД. Удобна, памучна мешавина, машка опремена маица. Загарантирано задоволство на клиентите!.

Избор на купувачи..