• Неодамнешно
Ноила Менс Маица Копче Надолу Маица Карирани Блузи Мажи Секојдневен Маица Ревер Вратот КОШУЛИ XL
zoom_in

Ноила Менс Маица Копче Надолу Маица Карирани Блузи Мажи Секојдневен Маица Ревер Вратот КОШУЛИ XL

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Бидете Ладни И Суви. Материјал-65% Памук 35% Полиестер.Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Паѓаат Маица, Блузи Со Долги Ракави, Блуза Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Карирана, Боја Блок Боја : Бела, Темносина, Розова, Црна, Црвена, Кајсија, Сива, Небесно Сина, Виолетова, Темно Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Должина На ревер : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, Џогирање, Патување, ЗАПОЗНАВАЊЕ, РАБОТА. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Aut. Карактеристика : Мажи Паѓаат Блузи, Мажи Маица За Вратот На Ревер,Блузи Со Долги Ракави, Блуза Со Копчиња Со Долги Ракави, Машка Маица Со Единечни Гради4. Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Маици Со Копчиња За Паѓање. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Карирани Бои Блок Кошули За Мажи, Мала Тежина, Долги Ракави, Вратот На Ревер, Копче Надолу Маица, Една Гради Тенок Одговара Fall Кошула.Карактеристики : 1. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување.

Избор на купувачи..