• Неодамнешно
Чудовишта Ад-Јајце-Цитирано За Велигден-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави
zoom_in

Чудовишта Ад-Јајце-Цитирано За Велигден-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чудовишта Ад-Јајце-Цитирано За Велигден-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Избор на купувачи..