• Неодамнешно
Чудо на нација девојки со долг ракав украсени маици, 2-пакувања, големини 4- & плус
zoom_in

Чудо на нација девојки со долг ракав украсени маици, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 134.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа симпатична две пакувања на украсени мачки од долги ракави од Wonder Nation лесно ја ажурира нејзината гардероба за оваа сезона. Совршено за цел ден и лесно може да се спари со кое било дно што го сака. Исто така е доволно лесен за да се совпадне со качулка или маичка за да ја загрее кога е ладно надвор. Долги ракави. Бод на вратот Дорито. Графички однапред. 60% памук/40% полиестер единечен дрес. Машина за перење. Увезени. Долгиот ракав на девојчињата украсеше од чудо нација. Свртете се надвор. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Не печатење/мотив со железо. Не декорација на железо. Направено во Виетнам.

Избор на купувачи..