• Неодамнешно
Атлетски дела девојки микрофлеа пуловер, големини 4- & плус
zoom_in

Атлетски дела девојки микрофлеа пуловер, големини 4- & плус

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Функцијата се среќава со модата со овој мек руно пуловер од атлетските дела. Со лесно затворање на полу-зип, овој пуловер на девојчињата е лесен слој што носи допир на стил и здружение на нејзиниот изглед .. само на време за преминување во студената, јасна сезона. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : Затворање на полу-зип. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : еластично полите; тело на руно. Атлетски работи на девојчињата микрофлеа пуловер.

Избор на купувачи..