• Неодамнешно
Гилдан Менс Класична Маица Со Кратки Ракави
zoom_in

Гилдан Менс Класична Маица Со Кратки Ракави

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гилдан Менс Памучна Маичка. Нашата класична маица за екипаж со средна тежина е совршен избор за преку целата година. Пред-намален премиум памук останува удобно миење по миењето. Краток Ракав Маица. Водечки асортиман на бои во индустријата. Пред-намален. Снимени вратот и рамената за издржливост. Беспрекорна двојна игла јака. Двоен игла ракав и долниот раб. Тубуларна одговара за минимален вртежен момент.

Избор на купувачи..