• Неодамнешно
Лументо Мажи Летна Маичка Моден Одмор Тенок Фит Краток Ракав Екипажот Вратот Блуза Повик Пуловер Маици
zoom_in

Лументо Мажи Летна Маичка Моден Одмор Тенок Фит Краток Ракав Екипажот Вратот Блуза Повик Пуловер Маици

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа маица е погодна за секоја пригода, без разлика дали станува збор за патување, пикник, домашна забава, собирање пријатели.Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Печатени Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Летна Плажа Тип На Шема : Апстрактна Печатена Боја : Како што е прикажана сликата Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 70% Полиестер, 30% Спандексно Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, улица, плажа, ФИТНЕС КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Оваа кошула има мала тежина и дише што ви помага да останете удобни. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Избор на купувачи..