• Неодамнешно
Inktastic Папи Клаус Со Божиќ Дедо Мраз Шапка И Снегулки Маица
zoom_in

Inktastic Папи Клаус Со Божиќ Дедо Мраз Шапка И Снегулки Маица

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Папи Клаус Со Божиќ Дедо Мраз Шапка И Снегулки Маица Inktastic Папи Клаус Со Божиќ Дедо Мраз Шапка И Снегулки Возрасни Маица Машки Пацифик Сина XL. Идеален За семејни Божиќни забави или квалитетно време со вашите големи бебиња!. Забавен божиќен подарок За Папи од сите возрасти!. Уживајте во сите поволности за давање без да мора да го притиснете оџакот во Нашата празнична Маица Од Папи Клаус, со Божиќна капа На Дедо Мраз и снегулки. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. возрасни дедо дедо хумор смешни зимски подароци машка облека облека маици маици.

Избор на купувачи..