• Неодамнешно
Менс Клементина Помеша Маичка
zoom_in

Менс Клементина Помеша Маичка

DEN 249.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

N8201 Следно Ниво Унисекс Долг Ракав Термички Бебе мека топлина е она што овој мешан термички е за сите, благодарение на екстремната мекост на 36 синглови. 60% чешлан памук со прстен/40% термички полиестерски вафли 5,6 мл. 36 синглови ткаенина перат за намалување на намалување суровини работ дното само - ткаенина вратот и манжетни Сатен Етикета Големини : XS-2 XL Менс Клементин Мешани Маичка.

Избор на купувачи..