• Неодамнешно
Inktastic Тоа Е Мојот Одличен Внук Таму Со Фудбал Маица
zoom_in

Inktastic Тоа Е Мојот Одличен Внук Таму Со Фудбал Маица

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете му на вашиот внук дека сте негов најголем обожавател во овие, Тоа Е Мојот Одличен Внук Таму Маица Со фудбал. Inktastic Тоа Е Мојот Одличен Внук Таму Со Фудбалски Топки Возрасни Маица Машки Кралската Сина XXL. Забавен начин за навивање на вашиот омилен фудбалер!. Прави совршен фудбалски подарок за вашата тетка или вујко да ја покажат својата поддршка!. Покажете му на вашиот внук дека сте негов најголем обожавател во овие, Тоа Е Мојот Одличен Внук Таму Маица Со фудбал. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. спортски навивачи топката игра играч дете дете горд роденден ад менс возрасни облека облека маици маици.

Избор на купувачи..