• Неодамнешно
Женски Летни Блузи Женски В-Вратот Краток Ракав Половина Патент Туника Блузи Мода Секојдневен Печатење Лабава Маици Мета Браун 3XL
zoom_in

Женски Летни Блузи Женски В-Вратот Краток Ракав Половина Патент Туника Блузи Мода Секојдневен Печатење Лабава Маици Мета Браун

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја.Препорачано миење раце. Информации за производот : . Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. - Должина : Редовно.

Избор на купувачи..