• Неодамнешно
Денот На благодарноста Графички Маици За Жени Падне Мода Преголеми Тиква Печатење Екипажот Кратки Ракави Кошули
zoom_in

Денот На благодарноста Графички Маици За Жени Падне Мода Преголеми Тиква Печатење Екипажот Кратки Ракави Кошули

DEN 244.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето,Есенски Заштеди.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Тоа нема да се намали значително во миењето.

Избор на купувачи..