• Неодамнешно
6 НЕДОСТАТОК-Бидејќи Имам Љубовник-Винил
zoom_in

6 НЕДОСТАТОК-Бидејќи Имам Љубовник-Винил

DEN 576.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бидејќи Имам Љубовник Е третиот студиски албум НА 6ЛАК. Секој од албумите НА 6ЛАК служеше како звучна верзија на ажурирање на животот за тоа каде е ментално, емоционално и духовно со луѓето што му се најблиски. Овој албум ќе дејствува како трилогија И лична колекција на чувства 6ЛАК порасна од неговиот последен албум Источна Атланта Љубовно Писмо. Проѕирна Розова 2 ЛП. 6 НЕДОСТАТОК-Бидејќи Имам Љубовник (Проѕирен Розова 2 ЛП) (Експлицитен) - Винил (Lvrn Записи ). Бидејќи Имам Љубовник Е третиот студиски албум НА 6ЛАК. Секој од албумите НА 6ЛАК служеше како звучна верзија на ажурирање на животот за тоа каде е ментално, емоционално и духовно со луѓето што му се најблиски. Овој албум ќе дејствува како трилогија И лична колекција на чувства 6ЛАК порасна од неговиот последен албум Источна Атланта Љубовно Писмо. Проѕирна Розова 2 ЛП. 2023.

Избор на купувачи..