• Неодамнешно
Сдјма Костими За Капење За Жени Два Костими За Капење Цветен Принт Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Две Исполнети Почвени Костими За Капење Облека За П?
zoom_in

Сдјма Костими За Капење За Жени Два Костими За Капење Цветен Принт Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Две Исполнети

DEN 63.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Дводелен Исполнет Со Почва Костими За Капење Плажа Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Дизајн на растителни зелени лисја, секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон 2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, верувам дека ќе ви се допадне! Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлонска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Што Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината На Големинатабистоветници 72-80см/28,35"60-66см/23,62"78-85см/30,71"м 80-88см/31,50"64-70см/25,20"85-91см/33,46"Л 88-95см/34,65"68-74см/26,77"91-97см/35,83"големина : с биста : 72-80см/28,35"половината : 60-66см/23,62"колк : 78-85см/30,71"големина : м биста : 80-88см/31,50"половината : 64-70см/25,20"колк : 85-91см/33,46"големина : л Биста : 88-95см/34,65"половината : 68-74см/26,77"колк : 91-97см/35,83" брзина Сува. Под жица со меки чаши. Обликувани.

Избор на купувачи..