• Неодамнешно
Ланфини Новогодишна Елка Бонбони Трска Украси Занает Приврзок Празник Партија Материјали
zoom_in

Ланфини Новогодишна Елка Бонбони Трска Украси Занает Приврзок Празник Партија Материјали

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тие можат да се користат И Како божиќен подарок за вашите соседи. Ланфини 2 ПАРЧИЊА Новогодишна Елка Бонбони Трска Украси Занает Приврзок Празник Партија Материјали : .●Одличен Божиќен декор● Слатки Божиќни украси во форма на бонбони, класичните црвени и бели бои одлично се вклопуваат Со Божиќната тема, идеални опции за украсување На Новогодишни елки, Тие го носат Божиќниот дух во вашиот дом. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.①Практично за употреба : со мала дупка на врвот на бонбоните, лесно можете да ја закачите На Елката со празнична лента или конец и да ја украсите како што сакате. Без разлика дали сте задоволни или не, ги поздравуваме вашите коментари.

Избор на купувачи..