• Неодамнешно
575078-Мегастеп Премиум Тркало На Тркала Табли За Трчање, Изберете форд Ф - Одговара изберете: 2015 - ФОРД Ф150, ФОРД Ф СУПЕРКРИП
zoom_in

575078-Мегастеп Премиум Тркало На Тркала Табли За Трчање, Изберете форд Ф - Одговара изберете: 2015 - ФОРД Ф150, ФОРД Ф СУПЕРКРИП

DEN 2624.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мегастеп 6-1/2 " Тркало-На-Тркало Трчање Одбори Нерф бар стил со погодност на целосна должина трчање одбор чекор. Екструдирано алуминиумско јадро да биде силно, лесно и без ' рѓа. Високо-полски, нерѓосувачки челик со 18 мерачи за светла, чиста завршница. Таблите лесно се прилагодуваат внатре, надвор, напред или назад за да одговараат на личните преференции. 6-1/2" х 3" одбори со 5" не-пропадна гумени гази за безбеден, удобен чекор. Дополнителна должина од тркало до тркало за полесен пристап при посегнување во креветот на камионот. Загради специфични за возилото со претходно инсталирани сврзувачки елементи за лесна инсталација. Челичните држачи со висока јачина имаат издржлив финиш на црн прав. Факултативна црна пластична позадина достапна за 88" (#579) во 98 " (#5798). Ограничена доживотна гаранција (петгодишна завршница, едногодишни делови). Одговара Избери : 2015-2021 ФОРД Ф150 2022 ФОРД Ф150 СУПЕРКРИП 6 Цил 2,7 Л 2023 ФОРД Ф150 супер КАБИНА 6 Цил 2,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..