• Неодамнешно
Луверн Зафат Чекор Трчање Одбор Компонента РАБОТИ ОДБОРИ Одговара: 2015-ФОРД ТРАНЗИТ Т-250, 2003-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500
zoom_in

Луверн Зафат Чекор Трчање Одбор Компонента РАБОТИ ОДБОРИ Одговара: 2015-ФОРД ТРАНЗИТ Т-250, 2003-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500

DEN 3103.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Табла За Трчање Луверн Зафат (ТМ) Е запалена. Изработен е од алуминиум и доаѓа во црно. Луверн Зафат Чекор Табли За Комбиња Се Вашето Тајно Оружје За Трансформирање На Вашето Товарно Комбе Во Навистина Професионална Работна Машина. Димензии На Пакетот : 8.382 L X 140.335 H X 19.812 W (Сантиметри). Тие Нудат Безбедност Во Флота, Непобедлива Издржливост За Работата И Специфично Возило За Вашето Комерцијално Комбе. Точка Пакет Тежина : 4.853 Килограми.

Избор на купувачи..