• Неодамнешно
Greateенски ракав сив го соблече врвот на качулка
zoom_in

Greateенски ракав сив го соблече врвот на качулка

DEN 291.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со ракави со должина од 3/4 и лесен чувство, оваа лента со должина на туника од 24/7 облека за удобност има лабава хела линија со V-врат за флертувачки изглед. Со допир на стрии, овој врв е завршен со класичен влечење над аспираторот и џебот на кенгур. Цврстиот печатење ја размачкува секоја фигура. Тоа е совршено парче за вежбање или само поминување на секојдневен ден дома. 229hgr. врв. ленти. 3/4 ракави. секојдневен. Со ракави со должина од 3/4 и лесен чувство, оваа лента со должина на туника од 24/7 облека за удобност има лабава хела линија со V-врат за флертувачки изглед. Со допир на стрии, овој врв е завршен со класичен влечење над аспираторот и џебот на кенгур. Цврстиот печатење ја размачкува секоја фигура. Тоа е совршено парче за вежбање или само поминување на секојдневен ден дома.

Избор на купувачи..