• Неодамнешно
Чама со краток ракав Туника на врвови за жени со цветни печатени блузи кошула
zoom_in

Чама со краток ракав Туника на врвови за жени со цветни печатени блузи кошула

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ниту една гардероба не е комплетна без оваа кратка ракав, цветна кошула на Хенли за жени, класично парче што сигурно ќе добие многу абење . Нашиот проток на печатена туника на жените на Чама нуди забавна мешавина од боја и обрасци што се совршени ако сакате да застанете надвор. Ткаенината има добра мекост и одлична дишење и има убав проток над вашата крива. Ако сакате да експериментирате со вашиот плакар, ќе го сакате. Карактеристики на производот - Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL - Изработка : 95% полиестер, 5% Spandex - Fit : Flatlering Blared Fit - Деколте : Сплит Хенли деколте - Должина : Хит на колкот Тип : Краток ракав - Полева : Лабава - Модел : Флорал, ананас, лимон, зебра, леопард - стил : женски кратки ракави на лекови на тунични врвови, блуза со цветни печатени блузи, проток Хенли кошули за жени - пригода : Дневно носење, шопинг, датум, работа, на отворено итн. - Погодна сезона : пролет, есен, лето - грижа : рака или нежно миење машини во ладна вода / не се бели / линија суво - пакет Вклучен : 1 x женски блуза.

Избор на купувачи..