• Неодамнешно
Аохасли Дами Блузи Божиќен Клиренс Со Долги Ракави Женски Пуловер Спортски Дуксер Стојат Јака Со Цврста Боја Патент Врвови
zoom_in

Аохасли Дами Блузи Божиќен Клиренс Со Долги Ракави Женски Пуловер Спортски Дуксер Стојат Јака Со Цврста Боја Патент Врвови

DEN 349.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Зима/Пролет/Aut : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : 100% Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Стојат Јака : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Аоохасли Дами Блузи Божиќен Клиренс Со Долги Ракави Женски Пуловер Спортски Дуксер Штанд Јака Со Цврста Боја Патент Врвови.

Избор на купувачи..