• Неодамнешно
2-годишна AppleCare+ за iPhone XS
zoom_in

2-годишна AppleCare+ за iPhone XS

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Apple Care+ за i Phone обезбедува до два инциденти со случајно покривање на оштетување на секои 12 месеци. Плус ќе добиете 24/7 приоритетен пристап до експерти за Apple со разговор или телефон. Клучни карактеристики 24/7 приоритетен пристап до експерти за Apple преку услуга за разговори или дневни телефони во повеќето главни метрополитенски области светски услуги во вашиот дом или службена должност или за замена на услугата за замена на хардвер, која дури и опфаќа хардверски покриеност на несреќи за вашиот i Phone, battery, and included accessories such as earphones Coverage for up to two incidents of accidental damage coverage every 24 months, each subject to a service fee of $29 for screen damage or $99 for other damage, plus applicable tax Software support included Using i OS and i Cloud Software support for Apple-Branded i Phone App Sconnecting на безжични мрежи Apple Care+ за i Phone XS.

Избор на купувачи..