• Неодамнешно
〖к Ролиен〗Мантили За Жени Дами Кариран Цветен Принт Кардиган Со Кардиган Со Долг Ракав Џебови За Палто Надворешна Облека
zoom_in

〖к Ролиен〗Мантили За Жени Дами Кариран Цветен Принт Кардиган Со Кардиган Со Долг Ракав Џебови За Палто Надворешна Облека

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : XXXXL Биста : 118cm/46.38 " Должина : 86cm/34.59 " Должина : 84cm/33. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.03 "Ракав : 67cm/26. Сите Видови Модерни Прилики Се Соодветни. Големина : С Биста : 94см/37. Големина : М Биста : 98см/38.16 "Ракав : 62cm/24.

Избор на купувачи..