• Неодамнешно
Се прашувам нација мали девојчиња и големи девојки исечени желе рамен, големини 7-12
zoom_in

Се прашувам нација мали девојчиња и големи девојки исечени желе рамен, големини 7-12

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие симпатични и удобни чудо на нација желето од желе е одличен додаток на нејзината обична гардероба. Овие чевли се моделираат по класичен пар балетски станови и имаат симпатична желе од желе, што не само што создава уникатно стилски изглед, туку го задржува чувството на ведра додека таа ужива во сонцето и се шета околу игралиштето, се упати кон училиште или виси или виси надвор со пријателите. Стилот на лизгање. Тркалезна пети. Лесно вклучено/ лесно исклучување. Перфориран дизајн за да ги задржите нозете ладни. Поливинил хлорид горниот и надворешната страна. Избришете чиста. Увезени. Исечете ги железничките станови за девојчињата за мали деца од Wonder Nation.

Избор на купувачи..