• Неодамнешно
Активни перформанси на жените ткаени кратко
zoom_in

Активни перформанси на жените ткаени кратко

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со ладното неонско-тон и влечење на половината, овие шорцеви од атлетски дела ќе бидат вашиот нов активен фаворит. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. еластична лента за влечење на половината. Предни и задни џебови. Детали за предниот цвест. Странични отвори. 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..