• Неодамнешно
Делови Неограничен Погон Појас-Изведувач Серија 3 16во. 1 8 во. ЛМ-744
zoom_in

Делови Неограничен Погон Појас-Изведувач Серија 3 16во. 1 8 во. ЛМ-744

DEN 266.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одличен изведувач за машини со мала до средна зафатнина произведени За Делови Неограничени Со истите материјали со врвен квалитет што се наоѓаат Во карлајлските појаси точни ОЕМ спецификации за должина, ширина и толеранции од ремен до спојка-снопови со конструкција со рамен врв економична страница за цени ??? За Фитинзи Делови Неограничен Погон Појас-Изведувач Серија 1 3/16во. х 43 1/8ин. Лм-744.

Избор на купувачи..