• Неодамнешно
Пакон ЦК-4313БН во. Чудо Пена Листови од 2
zoom_in

Пакон ЦК-4313БН во. Чудо Пена Листови од 2

DEN 164.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Да се создадат и идеираат занаетчиски идеи е многу исполнувачко искуство. Уметноста и занаетот можат да бидат многу терапевтски и можат да помогнат да се изнесе уметникот или хобистот во вас. Започнете го вашето креативно патување правејќи избор од најширокиот спектар на уметнички и занаетчиски материјали од нас. Карактеристики прекрасни Листови Од пена Имагинацијата го доведува учењето до безживотни можности за креативна игра со овие прекрасни листови од пена вклучува 10 различни бои на големи листови од пена мерка 12" х 18"Пакетот вклучува 2 пакети со 2 спецификации големина : 12" х 18 " - ШКУ : ESS22684 Бескрајни можности за креативна игра со овие прекрасни листови од пена. Чудо пена големи листови 12" х 18 " Креативни И паметни.

Избор на купувачи..