• Неодамнешно
Кајцр Женски Летни Врвови Без Ракави Шарени Рачни Капчиња Везови Ажурни Плетени Резервоари
zoom_in

Кајцр Женски Летни Врвови Без Ракави Шарени Рачни Капчиња Везови Ажурни Плетени Резервоари

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Летни Врвови Без Ракави Шарени Рачни Капчиња Везови Ажурни Плетени Резервоари. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Големина : Една Големина : биста : t84cm/33.07tlengh : t40cm/15.75t Shoulder : t38cm/14.96. Пол : Женски. Должина На Ракавот : Без Ракави . Боја : Шарени. Стил : Мода. Содржина На Пакетот : . 1 х Надворешна Облека. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетен полиестерски материјал, овие женски врвови се мазни, суви и удобни за носење. Дизајн : Без Ракави, шарени рачни капчиња везови ажурни плетени резервоари, прават да изгледате модерно. Подарок : Подарете му на вашата сакана или пријателка шик подарок на родендени, Денот на Вљубените, годишнини и многу повеќе. Многу Прилики : Совршен За секојдневно носење, излегување, забава, работа, одмор, плажа, состанок, шопинг, коктели, клупска облека. Пакет : 1*Надворешна Облека. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не.

Избор на купувачи..