• Неодамнешно
Атлетски дела Машки шорцеви од 9 , големини S-3XL
zoom_in

Атлетски дела Машки шорцеви од 9 , големини S-3XL

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Врвен избор за следното тренингот - или дружење - сесија. Опуштената силуета и подолга должина ги прават овие шорцеви за влечење од атлетски работи вашиот прв избор за салата и пошироко. Изработена во мека плетена ткаенина и заврши со еластична лента за влечење на половината за целодневно удобно вклопување. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; хитови над коленото. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна плетена ткаенина. Машки влечење на плетени шорцеви од атлетски дела. Атлетски работи машки шорцеви од 9 “, големини S-3 XL. Атлетски дела.

Избор на купувачи..