• Неодамнешно
Медоносните Пчели Го Поздравуваат Дрвениот Знак
zoom_in

Медоносните Пчели Го Поздравуваат Дрвениот Знак

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Медоносните Пчели Добредојде Дрвениот Знак е направен од дрво и има насликана и потресена завршница. Таа има бела и жолта боја шема и гласи, "медоносни пчели" и, "добредојдовте" во задебелен текст. Тој е нагласен со врежана пчела на врвот и е подготвен да виси со закачалка за прстен д инсталирана одзади. Мерки 30" високо за 6" широк од .5" длабоко. Медоносните Пчели Добредојде Дрвениот Знак е направен од дрво и има насликана и потресена завршница.

Избор на купувачи..